SlovenskýEnglish

Pracovné stretnutia v Prešove

17.09.2024

Dňa 9. 9. 2024 sme spolu s Mgr. Albínom Cinom a Ing. Jánom Holodňákom z Regionálnej podpory zdravia na stretnutiach na Arcibiskupskom úrade v Prešove a Regionálnej kancelárie Úradu splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity v Prešove viedli rozhovory o mnohých témach a podnetoch, ktoré môžu pomôcť občanom a obci nájsť spoločné riešenia rôznych životných situácií.

Veľká vďaka patrí Prešovskému arcibiskupovi metropolitovi Jonášovi Maximovi za povzbudzujúce slová a požehnanie. Myšlienka sprostredkovať našim Rómom možnosť patriť do rodiny GRM sa stáva pomaly skutočnosťou.

Za priateľské prijatie taktiež ďakujeme PhDr. Ingrid Doležalovej a Mgr. Ladislavovi Godlovi z Regionálnej kancelárie Úradu splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity v Prešove, ktorí nám v krátkosti predstavili ich činnosť.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Zoznam aktualít: